Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Genre
be: Пол

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
