Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
