Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Directory
he: סיפרייה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
