Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Genre
kn: ಶೈಲಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
