Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Directory
lv: Direktorija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
