Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
