Icecast Streaming Server (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Directory
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
