Icecast Streaming Server (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Genre
ro: Gen

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Directory
ro: Director

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
