Icecast Streaming Server (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
