Icecast Streaming Server (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Directory
da: Mappe

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Channels
da: Kanaler

en: Asc
da: Stigende
