Icecast Streaming Server (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Directory
gl: Directorio

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
