Icecast Streaming Server (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет
