Icecast Streaming Server (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
