Icecast Streaming Server (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Directory
hr: Imenik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
