Icecast Streaming Server (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Log
ru: Журнал

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Genre
ru: Жанр

en: View
ru: Просмотр

en: Timestamp
ru: Время

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Directory
ru: Каталог

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Channels
ru: Каналы

en: Stream type
ru: Тип ленты

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
