Icecast Streaming Server (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Log
vi: Bản ghi

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Genre
vi: Thể loại

en: View
vi: Xem

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Directory
vi: Thư mục

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: TTL
vi: Thời gian sống

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
