Icecast Streaming Server (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Directory
bg: Директория

en: Apply
bg: Търси
