Icecast Streaming Server (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Log
fr: Journal

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Block
fr: Bloc

en: Directory
fr: Répertoire

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Channels
fr: Canaux

en: Log ID
fr: Identifiant (ID) du journal

en: Master
fr: Principal
