Icecast Streaming Server (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Log
ja: ログ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Genre
ja: ジャンル

en: View
ja: ビュー

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Channels
ja: チャンネル

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
