Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Block
ar: صندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Directory
ar: الدليل

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
