Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Directory
az: Kataloq

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
