Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Logs
fi: Loki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
