Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
