Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Logs
nn: Logg

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
