Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Genre
pl: Kategoria

en: View
pl: Widok

en: Sample rate
pl: Częstotliwość próbkowania

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Directory
pl: Katalog

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Channels
pl: Kanały

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
