Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම
