Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Date
sk: Dátum

en: Logs
sk: Záznamy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Directory
sk: Adresár

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
