Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran
