Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
