Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Logs
sv: Loggar

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Directory
sv: Katalog

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Channels
sv: Kanaler

en: Log ID
sv: Logg ID

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
