Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Directory
ta: கோப்பகம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
