Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Date
te: తేదీ

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు
