Icecast Streaming Server (8.x-1.8) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
