Icecast Streaming Server (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Directory
nl: Map

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Channels
nl: Kanalen

en: Log ID
nl: Log-ID

en: Asc
nl: Oplopend
