Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Entity
be: Сутнасць

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
