Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Lozinka

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka
