Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Other
fa: ساير

en: Entity
fa: عنصر

en: Source field
fa: فیلد منبع

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
