Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Other
fi: Muu

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Long description
fi: Pitkä kuvaus

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Mappings
fi: Kytkökset
