Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Attribute
hr: Atribut

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Other
hr: Ostalo

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
