Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Other
jv: Liyané

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: - Select -
jv: - Pilih -
