Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Other
ku: هیتر

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
