Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Other
lv: Citi

en: Entity
lv: Entītija

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
