Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Attribute
sk: Atribút

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Supplier
sk: Dodávateľ

en: Other
sk: Ostatné

en: Entity
sk: Entita

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
