Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Other
te: ఇతర

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
