Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Supplier
uk: Постачальник

en: Other
uk: Інше

en: Entity
uk: Сутність

en: Long description
uk: Докладний опис

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Mappings
uk: Співставлення
