Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Attribute
af: Attribuut

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Other
af: Ander

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings
