Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Other
ar: آخر

en: Entity
ar: الكيان

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
