Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Other
ast: Otru
