Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Other
az: Digər

en: Entity
az: Entiti

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
