Icecat (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Other
bg: Други

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта
